Categories: Öznur Yıldırım

Wattgram ile Wattpad’de Nasıl Popüler Olunur?

Wattgram ile Wattpad’de popüler olmanız oldukça kolay!

Wattpad Okunma Sayısı nedir ve ne işe yarar?
Wattpad okunma sayısı, yeni yazmaya başlayan yazarlar için çok önemli. Ne kadar çok okunma ve oy sayısı var ise o kitap o kadar ünlü ve bir o kadar da kitleye sahip demektir. Bu yüzden yazarın takipçi sayısından çok okunma, oy ve bölüm sayıları önemlidir. En popüler listesine girmek için günlük okuyucu sayısı, günlük aldığınız oy sayısı,  kitabınıza o gün yapılan yorum uzunluğu, yorum sıklığı ve daha bir çok faktör bu listeye girmek için önemli bir rol oynar. Zaten kategorisinde en popüler listesinin ilk 50 ya da ilk 10’una girdiğiniz zaman okuyucular sizi ve kitabınızı bulacak, okuyacaktır.

Wattpad Okunma Sayısı Arttırma İçin Ne yapabilirim?

Wattpad okunma sayısını arttırmak için kitabınıza eklediğiniz etiketlerin genel kitleye hitap ettiğine dikkat edin. Hasan hüseyin diye etiketler girmeyin bunun yerine daha genel kitleye hitap edecek etiket adları girin örneğin bu etiket adları aşk, sevgi, korku şeklinde olabilir. Bu tamamen sizin kitabınızdaki kurguya ve hayal gücünüze kalmış bir olay.

Şunun da farkına varmanız lazım Wattpad’de binlerce milyonlarca kitap var ve sizin kitabınızın binlerce kitap arasından okunması bu sayının artması bir hayli zor. Bir düşünün… Gerçek bir yazarın kitabını alın elinize aynısını yazın ve 6 ay bekleyin muhtemelen okuyucu sayınızda pek bir farkı olmayacaktır. 100-200 hatta ve hatta öyle ki 10.000 okunmalı kitaplar okunmuyor okunsa bile bir yere kadar öyle milyonlara ya da 6’lı hanelere maalesef ulaşamıyor. Fakat insanlar nerede 1Milyon 2 Milyon 400K’lık kitap görsün ister istemez kapağı da güzelse eğer hemen okuyacaktır açacaktır inceleyecektir. Sizde öyle değil misiniz?

Wattpad Oy Sayısı arttırma nedir Oy Sayısını Arttırmak için ne yapmalıyım?
Wattpad oy sayısı arttırma için lütfen profillerin duvarlarına oy verir misin gibi şeyler yazmayın 10-15 oy için başkasını rahatsız etmeyin duvarını kirletmeyin. Eğer gerçekten güzel bir şeyler yazdıysanız (ilk 3 ayda kitabınız gerçekten her eşyde 5 puan alıyorsa kitap kapağı, bölüm uzunluğu, kurgusu, yazım tarzı imla kuralları vs… güzel ise zaten artar eğer yeterli değil ise hiç bir zaman artmayacaktır.) Yine de kitabınıza güveniyor ve en popüler listesinde siz de yerinizi almak istiyorsanız buyrun :

Wattpad okunma sayısı ve oy arttırma hizmetleri için : http://www.wattgram.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu şekilde 100 ya da 10k okunmalı diğer kitaplardan daha hızlı sıyrılabilir en popüler listesinde sizde yerinizi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve iletişim için :

Wattpad Okunma Arttırma
http://www.facebook.com/wattgram

Son derece güvenilir ve hızlı destek veren bir ekipleri var.

Wattgram ile Wattpad’de Nasıl Popüler Olunur? was last modified: Mayıs 16th, 2017 by Öznur Yıldırım
Öznur Yıldırım

Öznur Yıldırım 18 yaşında deli dolu genç bir kız. Wattpad'de takılır ve boş zamanlarında kitap okur.

Recent Posts

Wattpad En Popüler Listesi Nedir? Nasıl Girilir?

Merhaba, Wattpad'de en büyük ve kitapların kitle edinmesi için bir olay var. Bu da popülerlik…

3 sene ago

Wattpad’de Nasıl Çok Okunurum?

Merhaba ben Öznur Yıldırım ve sizlere Wattpad'de çok bilinmeyen bir siteyi tanıtmak istiyorum. Bir çok…

5 sene ago

Şarkı Önerileri : #1

Bu yazımda sizlere pek bilmediğiniz fakat hoşuma giden şarkıları yazacağım. Sizin de aklınıza gelen şarkılar…

5 sene ago

Öznur Yıldırım Kimdir?

Öznur Yıldırım Öznur Yıldırım, tahmin edebileceğiniz gibi blogger, Wattpad'de yazar ve boş gezenin boş kalfasıdır.…

5 sene ago

Wattpad Kitap Kapağı Yapımı

Merhaba! Ben Öznur Yıldırım ve sizlere bu yazımda Wattpad Kitap Kapağı Nasıl yapılır? Hangi programlar kullanılır…

5 sene ago

“O benim gözlerime niye öyle, neden öyle, hangi öyle, nasıl öyle bakmıştı ki, ben sağ elimle kalbimi yoklamıştım.” -Birhan Keskin

Birhan keskin'in çok sevdiğim bir sözüdür. “O benim gözlerime niye öyle, neden öyle, hangi öyle,…

5 sene ago